Wolontariat w Breście

Student

🇫🇷 Razem z Uniwersytetem w Breście i European Solidarity Corps mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jeśli marzyliście o zagranicznym wolontariacie, macie smykałkę do mediów społecznościowych i świetnie mówicie po angielsku to koniecznie czytajcie dalej!

Poszukujemy młodych, energicznych i kreatywnych osób chętnych do odbycia 9 miesięcznego wolontariatu w jednostkach  odpowiedzialnych za współpracę z zagranicznymi studentami przyjeżdżającymi na Uniwersytet Zachodniej Bretanii. Waszym głównym zadaniem w nowej pracy będzie promocja działań biura wśród społeczności UBO oraz organizacja wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz wszelkich dodatkowych inicjatyw. Zatem jeśli macie zadatki na social ninje i mistrza organizacji, a Wasz angielski jest bez zarzutu to dołączcie do programu! Nie musicie się martwić o podróż, zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz kieszonkowe. Dodatkowo przysługuje Wam miesięczny dodatek w wysokości około 400 EUR i lekcje języka francuskiego. Wolontariat jest planowany od września 2023 do maja 2024.

Więcej informacji znajdziecie na 👉 stronie.

Na podjęcie decyzji macie czas do 25 maja. Nie zapomnijcie się zarejestrować przez formularz https://sondage.univ-brest.fr/limesurvey/index.php/658553?lang=en oraz https://sondage.univ-brest.fr/limesurvey/index.php/658553?lang=en.

W SKRÓCIE

Co?
European Solidarity Corps
Dla kogo?
Dla młodych osób
Termin rejestracji
Do 25 maja 2023 roku
Termin wolontariatu
Od września 2023 do maja 2024
Jak dołączyć?
Aplikując przez stronę
TUTAJ