Webinarium Implementing Gender Equality Plans in Academia

Nauka, Pracownik Administracyjny, Pracownik Naukowy, Student

Uniwersytet Gdański zaprasza na webinarium dotyczące planów i inicjatyw równości płci na uczelni. Jak równość płci jest budowana i utrzymywana w środowisku akademickim? Czym jest Plan Równości Płci? Odpowiedzi na te i inne pytania można będzie poznać podczas webinarium „Implementing Gender Equality Plans in Academia” organizowanego online 14 października od godziny 14:30 do 16:00.

W programie zaplanowano panel dyskusyjny pt. „Wdrażanie Planów Równości Płci w środowisku akademickim”, podczas którego eksperci ze wszystkich uniwersytetów partnerskich SEA-EU koordynujących wdrażanie planu równości płci (GEP), porozmawiają o swoich doświadczeniach i podzielą się swoją wiedzą. Dyskusja będzie moderowana przez zespół UG, który odpowiada za wdrażanie Planu Równości Płci.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim, a jego nagranie będzie dostępne na stronach SEA-EU. Wydarzenie ma charakter otwarty. Wszystkich chętnych prosimy o rejestrację przez formularz. Link do spotkania zostanie przesłany 11 października.

Szczegółowe informacje i lista prelegentów dostępne tutaj.

Webinarium Implementing Gender Equality Plans in Academia
Dla wszystkich zainteresowanych