Sympozjum Studenckie Marine and Environmental Sciences

Nauka, Student

🇪🇸 Uniwersytet w Kadyksie zaprasza studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w wydarzeniu „VIII Student Symposium of the Faculty of Marine and Environmental Sciences (SACMA 2023)” zaplanowanym w dniach 5-12 maja 2023 roku. Inicjatywa jest skierowana do młodych naukowców, których zainteresowania koncentrują się wokół nauk o morzu i środowisku. W programie przewidziano specjalną sesję posterową dla studentów ze wszystkich uczelni partnerskich w ramach SEA-EU. Wybrane osoby będą miały także okazję zaprezentować swoje badania naukowe w formie online za pomocą nagranych wcześniej filmów. Dla najlepszych prelegentów przewidziano nagrody. Istnieje również możliwość biernego uczestnictwa w konferencji.

Szczegóły sympozjum są dostępne na stronie https://ccmaryambientales.uca.es/sacma-2023/. Termin składania abstraktów mija 15 marca 2023. Studenci Uniwersytetu Gdańskiego mogą wziąć udział w konferencji w formie online. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Komitetem Organizacyjnym pod adresem inscripcion.sacma@uca.es.

VIII Student Symposium of the Faculty of Marine and Environmental Sciences
Dla studentów i doktorantów