SEA-EU Virtual Tandem Language Exchange

Nauka, Pracownik Administracyjny, Pracownik Naukowy, Student

💪 Przybywamy z nową ofertą językową SEA-EU!
Przed Wami Virtual Tandem Language Exchange, z której mogą skorzystać wszyscy studenci i pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego. Dzięki spotkaniom „w cztery oczy” z native speakerami macie szanse podnieść swoje umiejętności językowe i komunikacyjne, a także poznać nowych ludzi. Do naszej inicjatywy szukamy zarówno osób, które będą pełniły rolę „uczniów”, jak i „nauczycieli”. Dajemy możliwość zaplanowania lekcji z różną częstotliwością, zgodnie z Waszymi potrzebami. Dodatkowo spotkania są możliwe w formule on-line lub na żywo (zależnie od lokalizacji).

📌 Ważne informacje:
• Wymagamy znajomości języka na poziomie minimum B2 (CEFR) dla „uczniów”, „nauczyciele” muszą być native speakerami lub prezentować poziom minimum C2 (CEFR)
• Nie gwarantujemy znalezienia odpowiedniego partnera tandemowego.
• Nie wydajemy certyfikatów i nie przyznajemy punktów ECTS.
• Zgłoszenia są przyjmowane tylko z uniwersyteckich adresów mailowych
• By zwiększyć szansę na zostanie przyjętym jako partner, prosimy o przesłanie wszystkich wymaganych informacji w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego.
• Rejestracja jest wiążąca i należy spełnić wszystkie wymogi formalne procedury tandemowej.

Szczegółowe informacje w 👉 ulotce.

Virtual Tandem Language Exchange
Dla całej społeczności UG