Roczny studencki wolontariat w Breście

Student

Razem z Uniwersytetem w Breście i European Solidarity Corps mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jeśli marzyliście o zagranicznym wolontariacie, macie smykałkę do mediów społecznościowych oraz świetnie mówicie po angielsku i francusku to koniecznie czytajcie dalej! Poszukujemy młodych, energicznych i kreatywnych osób chętnych do odbycia wolontariatu w Dziale Studiów i Spraw Studenckich odpowiedzialnego za współpracę z zagranicznymi studentami przyjeżdżającymi na Uniwersytet Zachodniej Bretanii. Waszym głównym zadaniem w nowej pracy będzie promocja działań biura wśród społeczności UBO oraz organizacja wydarzeń kulturalnych oraz wszelkich dodatkowych inicjatyw.

Organizatorzy zadbają o Waszą podróż, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz miesięczny dodatek w wysokości około 400 EUR. Wolontariat jest planowany od września 2024 do czerwca 2025.

Na podjęcie decyzji macie czas do 26 maja.

Nie zapomnijcie się zarejestrować na dwóch stronach:

Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Inicjatywa jest realizowana w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności będącego programem Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy oraz udział w projektach wolontariatu przynoszących korzyści społecznościom w całej Europie. Program skierowany jest do młodzieży oraz firm, organizacji i instytucji działającym w sektorze solidarnościowym. Założenia programu skupione są wokół działań solidarnościowych. Jego nadrzędny cel polega na umożliwieniu organizacjom uzyskania dofinansowania projektów na rzecz społeczności i współpracy z młodymi ludźmi, którzy pragną zaangażować się w wolontariat w kraju i za granicą.

Roczny studencki wolontariat w Breście
Dla studentów