Konkurs fotograficzny SEA-EU „Art of Movement”

Kultura, Pracownik Administracyjny, Pracownik Naukowy, Student

Zapraszamy do udziału w 3. edycji SEA-EU Photo Contest adresowanego do studentów i pracowników uczelni partnerskich European University of the Seas (SEA-EU). Zwycięskie zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas wystawy na Malcie w październiku 2024 roku, a na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. Hasło tegorocznej edycji to „Art of Movement”. Taniec, sport, czy dynamika codzienności? Pokaż, jak Ty interpretujesz tytuł konkursu. Uchwycić ruch w statycznej fotografii i daj sobie szansę na wygraną.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie, które koresponduje z hasłem tegorocznej edycji. Zgłoś je do 15 czerwca wypełniając formularz na stronie: SEA-EU Photo Contest 2024 (google.com)

Na zwycięzcę czeka voucher na podróże o wartości €800 oraz możliwość zaprezentowania swojej pracy podczas wystawy na Malcie.

Harmonogram konkursu:

Nabór zgłoszeń: 15 kwietnia – 15 czerwca

Wybór zwycięzców: 17 –  28 czerwca

Publikacja wyników: 1 lipca (strona internetowa i profil instagramowy SEA-EU)

Wystawa: 26 – 29 października (Malta)

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych i formalnych znajdziesz w regulaminie konkursu.

Konkurs fotograficzny „Art of Movement”
Dla całej społeczności SEA-EU
Termin zgłoszeń