Szkolenie dla naukowców MSCA PF

Nauka, Pracownik Naukowy

Uniwersytet w NORD zaprasza do udziału w całodziennym szkoleniu poświęconemu programowi Marie Sklodowska Curie Postdoctoral Fellowships, które odbędzie się 15 maja. Podczas spotkania norwescy eksperci przybliżą proces tworzenia i składania wniosku o przyznanie stypendia podoktorskie MSCA. Oferta MSCA-PF jest skierowana do naukowców posiadających stopień doktora nie dłużej niż 8 lat w dniu zakończenia naboru. W ramach trwania projektu badacz zostaje zatrudniony w instytucji goszczącej na podstawie umowy o pracę. Więcej informacji można uzyskać na stronie NAWA.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się online 15 maja od godziny 9:30 do 15:30. Wymagana jest rejestracja przez formularz. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową organizatorów.

Program wydarzenia

09:30: Welcome and Introduction

09:45: The MSCA PF Programme: Background, Proposal Structure, Evaluation Process, Common Pitfalls

10:30: Preparing to Write Your PF: Key Steps, Concept Development, CV Quality, Open Science, Green Charter