Wrażenia z Beach Sport Festival

Kultura, Student

💙Zawsze powtarzamy, że SEA-EU to nie tylko tematy nauka i morze! Przekonali się o tym studenci Uniwersytetu Gdańskiego, którzy mieli okazję wziąć udział w Festiwalu Sportów Plażowych na Malcie. Naszą uczelnię reprezentowali Mariusz Krynicki (Wydział MFII), Jakub Gutkowski (Wydział Filologiczny), Angelika Wilczyńska (Wydział Zarządzania) oraz Julia Kamerka (Wydział Biologii). Organizatorzy przygotowali rozgrywki w kilku dyscyplinach m.in. siatkówce plażowej i koszykówce, a także zajęcia integracyjne a nawet wycieczkę po malowniczej Mdinie.

Kilka słów od drużyny:

W imieniu naszego zespołu mogę powiedzieć, że wyjazd był bardzo cennym doświadczeniem i przyjemną odskocznią od zajęć. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie ze studentami z Niemiec, Hiszpanii, Chorwacji, Francji no i oczywiście Malty. Dodatkowo mogliśmy zwiedzić dawną stolicę Malty, Mdinę.  Jednym zdaniem  piękne miasta, piękni ludzie, piękna kultura. Chcemy jeszcze raz!