Wolontariat w Kadyksie

Kultura, Student

💪 Jeśli jesteś otwartą osobą, lubisz współpracować, poznawać nowych ludzi i nie masz planów na lipiec, skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zostań wolontariuszem w Kadyksie!

SEA-EU oferuje 2 miejsca na wolontariat w lokalnych organizacjach społecznych w Kadyksie, na południu Hiszpanii. Będziesz miał okazję wesprzeć potrzebujących, przekazać im nieco swojej pozytywnej energii i wpłynąć na ich nastawienie do życia. Przy okazji, zyskasz sporo nowych i przydatnych umiejętności, a także znajomości.

Wolontariat trwa od 1 do 30 lipca i postawione są jedynie 2 warunki: znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B1 oraz mnóstwo entuzjazmu 😊

Nie przejmuj się kosztami! Wszystkie pokrywa Uniwersytet w Kadyksie, a wchodzą w nie wyżywienie, transport, nocleg oraz ubezpieczenie.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, zaaplikuj wysyłając maila na adres: localmanager.seaeu@uca.es do 6 czerwca! W mailu podaj swoje dane, wskaż swój poziom znajomości hiszpańskiego oraz prześlij zaświadczenie o niekaralności.

Słoneczna Hiszpania czeka na Ciebie!

W SKRÓCIE

Co?
Wolontariat w Kadyksie
Dla kogo?
Dla wszystkich zainteresowanych
Termin zgłoszeń
Do 6 czerwca
Termin wyjazdu
Lipiec
Jak dołączyć?
Wysyłając maila pod adres localmanager.seaeu@uca.es