Webinar „Integrating Service Learning Across Diverse Disciplines”

Nauka

Jednym z pierwszych powakacyjnych wydarzeń w ramach SEA-EU będzie webinar z serii Society Hub. Podczas spotkania eksperci z uczelni partnerskich SEA-EU przybliżą Wam ideę Service Learning i jej zastosowania w różnych dyscyplinach naukowych, w szczególności chemii i biologii. Przekonacie się jak połączyć naukę teoretyczną z praktyczną działalnością na rzecz społeczności przez zaangażowanie studentów w działania społeczne lub projekty służące dobru wspólnemu, które są bezpośrednio powiązane z ich kierunkiem studiów i celami edukacyjnymi.

📌 Webinar pod tytułem “Integrating Service Learning Across Diverse Disciplines” odbędzie się 12 września o godz. 10:00. Więcej szczegółów na stronie.

📌 Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod linkiem https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx…. Zarejestrowane osoby otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Webinar "Integrating Service Learning Across Diverse Disciplines"
Dla wszystkich zainteresowanych
Termin wydarzenia
12 września 2024 roku, godz. 10:00