Webinar Blue Talks – Citizen Science and Blue Economy

Bez kategorii

🌊 Jeśli interesują Was tematy niebieskiej gospodarki to zarezerwujcie w kalendarzach termin 25 listopada na webinar z serii Blue Talks pt. „Citizen Science and Blue Economy”. Podczas dwugodzinnego spotkania będziecie mieli okazję wysłuchać 4 ekspertów z uczelni partnerskich SEA-EU, którzy zaprezentują przykłady projektów angażujących obywateli:
🔸 Coastwards: Helping scientists to assess the impacts of sea-level rise (Nassos Vafeidis Uniwersytet Christiana-Albrechta w Kilonii)
🔹 Popularising science through innovative citizen science: case studies from the island of Malta (Alan Deidun Uniwersytet Maltański w Valletcie)
🔸 ECOfish project: Strengthening the collaboration between scientists, management agencies, and the fishing industry (Remedios Cabrera Uniwersytet w Kadyksie)
🔹 Deep-Sea Spy: An online citizen application for image annotation (IFREMER, partner Uniwersytetu Zachodniej Bretanii)
Link do spotkania
Data i godzina: 25 listopada 2022, 10:00-12:00