VISITING TEACHING AND TRAINING STAFF – CADIZ

Nauka, Pracownik Administracyjny, Pracownik Naukowy

👨‍🎓 Uniwersytet w Kadyksie ogłosił program dla potencjalnych profesorów wizytujących, a także program krótkich wizyt stażowych dla pracowników administracji.

Oferta dla profesorów wizytujących.  Oferta dla administracji.

Szczegóły formalne ze strony Uniwersytetu w Kadyksie.

Osoby, które skontaktowały się z uczelnią w Kadyksie i zostały zaakceptowane powinny w celu realizacji wyjazdu posłużyć się standardową procedurą wyjazdów kadry akademickiej (Teacher Staff Mobility) programu Erasmus+. Propozycja realizacji wyjazdów w ramach programu profesorów wizytujących Uniwersytetu w Kadyksie jest oczywiście inicjatywą SEA-EU, ale w zakresie finansowania realizowana jest za pomocą mechanizmu programu Erasmus+. Dlatego uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z procedurą opisaną dla wyjazdu Erasmus+.

📧 W przypadku pytań można także kontaktować się bezpośrednio z naszym uczelnianym Biurem Współpracy Międzynarodowej, p. Katarzyną Flis katarzyna.flis@ug.edu.pl oraz p. Moniką Butkiewicz m.butkiewicz@ug.edu.pl.

Visiting teaching and training staff
Dla pracowników naukowych i administracyjnych UG
Kiedy?
Rok akademicki 2021/2022