Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms

Nauka, Pracownik Naukowy, Student

🔬 Podczas webinaru dr Alicja Chmielewska, będąca wirusologiem molekularnym, przybliży temat wirusa SARS-CoV-2 i jego wpływu na nasze codzienne życie podczas pandemii. Prowadząca odpowie także na pytania jak działają szczepionki, jakie są różnice między różnymi szczepionkami przeciwko COVID-19 oraz co wiadomo o ochronie przed pojawiającymi się wariantami wirusa. Na końcu odbędzie się sesja Q&A.

Dr Chmielewska jest pracownikiem Zakładu Biologii Molekularnej Wirusów na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim i odbędzie się 22 czerwca o godz. 11:00 na platformie MsTeams. Prosimy o 👉 rejestrację do 20 czerwca. Link do wydarzenia zostanie wysłany wszystkim zarejestrowanym dzień przed webinarem.

Webinar “Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms”
Dla wszystkich zainteresowanych
Termin rejestracji