
Przed Wami druga edycja SEA-EU Virtual Tandem Language Exchange, z której mogą skorzystać wszyscy studenci i pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego zainteresowani nauką języków obcych, międzykulturowością i nawiązaniem nowych znajomości.
Na czym polega zatem Virtual Tandem Language Exchange? W spotkaniach tandemowych biorą udział dwie osoby chcące podzielić się znajomością języków, którymi posługują się w biegły sposób. Zainteresowani samodzielnie ustalają częstotliwość i formę „lekcji”, zakres materiału oraz wykorzystywane metody. Dopasowanie par tandemowych jest możliwe dzięki specjalnej platformie internetowej, na której rejestrują się osoby chętne do objęcia roli „ucznia” i „nauczyciela”.
W aktualnej ofercie znalazły się następujące języki: angielski, hiszpański, portugalski, francuski, polski, niemiecki, norweski, chorwacki, włoski i maltański. Do programu można przystąpić w każdej chwili.
Ważne informacje:
- Wymagana jest znajomość języka na poziomie
minimum B1 (CEFR) dla „uczniów”, „nauczyciele” muszą być native speakerami lub
prezentować poziom minimum C2 (CEFR). - Rejestracja na platformie nie gwarantuje
znalezienia odpowiedniego partnera tandemowego. - Uczestnikom nie są wydawane certyfikaty i punkty
ECTS. - Zgłoszenia są przyjmowane tylko z
uniwersyteckich adresów mailowych. - By zwiększyć szansę na znalezienie partnera należy
przesłać wszystkie wymagane informacje w trakcie trwania procesu
rekrutacyjnego.
Rejestracja odbywa się przez stronę https://sprachenportal.zfs.uni-kiel.de/login?_token=6vqaNCO95fBG8edLJ2MT7cLNYkAlcO0qevJuB6lp&lang=en_GB
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami https://sea-eu.org/sea-eu-virtual-tandem-language-exchange/