The ASCET Project Aesthetic and Social Constructions of Energy Transition

Nauka, Pracownik Naukowy, Student

🌱 Zagadnienie transformacji energetycznej jest w ostatnich latach jednym z ważniejszych wyzwań stojących przed wieloma krajami Unii Europejskiej. Jak podnieść bezpieczeństwo energetyczne, przy równoczesnym wzmacnianiu działań pro-środowiskowych i pro-klimatycznych? Czy stanowi ona kluczowy element globalnych działań mających na celu zmiany w sposobie produkcji, dystrybucji i wykorzystania energii, dążąc do zrównoważonej, ekologicznej i efektywnej energetyki? Dyskusję nad ten temat usłyszycie podczas webinaru The ASCET Project Aesthetic and Social Constructions of Energy Transition, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek. Wydarzenie jest organizowane przez uczelnie partnerskie z Bodo, Brestu i Gdańska.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na stronie https://site.nord.no/ascet/2024-webinar/

Webinar The ASCET Project Aesthetic and Social Constructions of Energy Transition
Dla wszystkich zainteresowanych
Termin wydarzenia