Świętuj razem z nami 3 lata SEA-EU!

Konferencje Partnerskie, Partnerzy

🎉Okazji do świętowania nigdy za wiele, a tym razem połączyliśmy nasze urodziny z zakończeniem pierwszego rejsu badawczego SEA-EU! Z tak ważnego powodu władze nadmorskich uczelni spotkają się w Kadyksie, w którym zaprezentowane zostaną dotychczasowe osiągnięcia sojuszu oraz podsumowanie wyprawy Oceanografem. W spotkaniach wezmą udział także przedstawiciele innych związków Uniwersytetów Europejskich – będzie to zatem szansa do wymiany doświadczeń i pomysłów na arenie międzynarodowej.

Zaproszenie kierujemy do całej społeczności akademickiej, organizacji i instytucji współpracujących z Uniwersytetem Gdańskim oraz podmiotów współpracujących w ramach tej inicjatywy. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej. Więcej szczegółów i rejestracja.

SEA-EU Day
Dla wszystkich zainteresowanych