Sukces UG na Solidaire de Brest

Kultura, Student

🏆  Wielkie brawa dla sportowców z AZS Uniwersytet Gdański, którzy mogą się pochwalić sukcesami z imprezy sportowej La Solidaire de Brest, która odbywała się w miniony weekend.

Przechodzimy do konkretów…W biegu na 10 km nie mieliśmy sobie równych – pierwsze miejsce wywalczył Szymon Gumkowski, a na 4 pozycji finiszował Dominik Bejnarowicz. Z kolei w biegu na 7,5 km tuż za podium znalazły się Laura Stolarczyk oraz Urszula Białomyzy. Energii nie brakowało również trenerom, którzy wystartowali w biegu na 5 km oraz wzięli udział w kursie kajakarstwa morskiego 🌊Wszyscy studenci reprezentowali sekcję lekkoatletyczną AZS UG prowadzoną przez trenera Andrzeja Cieplika, który nie krył dumy po zawodach ❤️ Podziękowania również dla szefa delegacji, Tomasza Aftańskiego!