„Strengthening Resilience for Everyday Postdoc Life”

Nauka, Pracownik Naukowy

👩‍🎓 👩‍🔬 Serdecznie zapraszamy naukowców rozpoczynających karierę do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Strengthening Resilience for Everyday Postdoc Life” organizowanych przez Postdoc Center of Kiel University. Jest ono częścią inicjatywy Uniwersytetu Kilońskiego znanej jako Postdoc Appreciation Week Germany (PAW) 2023. Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM w dniu 20 września 2023 w godzinach 11:30-14:00 📲

Więcej informacji oraz rejestracja pod linkiem.

✂ Czym jest PAW?
The Postdoc Appreciation Week (PAW) został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych przez National Postdoctoral Association, by docenić znaczący wkład naukowców w badania naukowe i życie akademickie. PAW jest również powszechnie obchodzony w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. W ostatnich latach inicjatywa ta została wprowadzona i rozszerzona w Niemczech, by stworzyć wspólny program wydarzeń i aktywności dla post-doców podczas PAW.

Warsztaty Strengthening Resilience for Everyday Postdoc Life
Dla młodych naukowców