Spotkanie online ‘Humanity and Climate Change‘

Konferencje Partnerskie, Nauka, Pracownik Administracyjny, Pracownik Naukowy, Student

🇵🇹 Uniwersytet w Algarve zaprasza społeczność akademicką UG oraz wszystkich zainteresowanych na serię wykładów w ramach wydarzenia ICArEHB Dialogues 👥 Pierwsze spotkanie pt. ‘Humanity and Climate Change‘ będzie miało formę 90-minutowych dyskusji zarejestrowanych z każdym z ekspertów: dr. Ceren Kabukcu z ICArEHB, dr. Axel Timmermann z Centrum Fizyki Klimatu IBS z Narodowego Uniwersytetu Pusan oraz dr. Kate Britton z Uniwerystetu w Aberdeen. Naukowcy będą próbowali odpowiedzieć na pytanie „Co byś zrobił, by zmienić świat, gdybyś miał wehikuł czasu?” ⏳ Wydarzenie będzie udostępnione na kanale Youtube ICArEHB dla wszystkich zarejestrowanych uczestników w dniu 17 października o godzinie 17:00.
Link do 👉 rejestracji

ICArEHB Dialogues ‘Humanity and Climate Change‘