Spotkania SEA-EU na Uniwersytecie Gdańskim

Bez kategorii

🏫 W 30 listopada do 3 grudnia 2021 roku mieliśmy okazję gościć w Gdańsku członków trzech najważniejszych organów SEA-EU: Rady Zarządzającej, Komitetu Wykonawczego i Technicznej Grupy Roboczej. Zadaniem zespołów było podsumowanie dotychczasowych prac w projekcie oraz wyznaczenie priorytetów i kierunków rozwoju kolejnego etapu sojuszu sześciu europejskich uczelni.

W obradach wzięło udział w sumie około 60 osób pracujących przy międzynarodowym projekcie EUROPEAN UNIVERSITY OF THE SEAS – SEA-EU. Były to m.in władze uczelni, koordynatorzy projektu i członkowie grup roboczych. Z gośćmi spotkali się też przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych Pomorza i Gdańska. W programie, poza warsztatami projektowymi oraz obradami głównymi, znalazła się jest wizyta w Olivia Bussienes Centre, Europejskim Centrum Solidarności i Dworze Artusa.

Poszczególne relacje dostępne są na poniższych stronach:

👉 Idea spotkań

👉 Obrady Technical Working Group 30.11