Spin-Off Competence Lab

Nauka, Pracownik Naukowy

🎥 Spin-Off Competence Lab to laboratorium kompetencyjne realizowane w ramach projektu ReSEArch-EU przez partnerów SEA-EU i dedykowane młodym naukowcom. Oferuje ono wirtualne szkolenia pozwalające na zdobycie zarówno tzw. twardych umiejętności (wiedza o własności intelektualnej, zarządzanie innowacjami), jak i miękkich (rozwiązywanie problemów, zarządzanie własnym czasem, umiejętności biznesowe). Zapraszamy na kolejne webinaria Spin-Off Competence Lab, które odbędą się w styczniu 2023 roku.

🔹 Speculative Design II – 10 stycznia (11:00 – 12:30), prezentuje Ivica Mitrović z Uniwersytetu w Splicie. Aby otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w Webinarium konieczna jest rejestracja Zoom. Dla osób preferujący oglądanie na Youtube.

🔸 Prawa własności intelektualnej – Patenty – 19 stycznia (11:15 – 12:45), prezentuje Justyna Pawłowska z Uniwersytetu GdańskiegoAby otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w Webinarium konieczna jest rejestracja Zoom. Dla osób preferujący oglądanie na Youtube.

🔹 Model biznesowy – 24 stycznia (11:00 – 13:00), prezentuje Raúl Estrada z Uniwersytetu w Kadyksie Aby otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w Webinarium konieczna jest rejestracja Zoom. Dla osób preferujący oglądanie na Youtube.

🔸 Prawa własności intelektualnej – Znaki towarowe – 25 stycznia (11:00 – 12:15), prezentuje Justyna Pawłowska z Uniwersytetu Gdańskiego. Aby otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w Webinarium konieczna jest rejestracja Zoom. Dla osób preferujący oglądanie na Youtube.

Spin-Off Competence Lab
Dla młodych naukowców