SEA-EU Seed Funding (CAU)

Nauka

🇩🇪 Stypendia wyjazdowe wspierające współpracę początkujących naukowców i wykładowców. Biuro SEA-EU Uniwersytetu Christiana-Albrechta w Kilonii zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie projektów, których celem jest nawiązanie lub wzmocnienie współpracy w zakresie badań i/lub nauczania pomiędzy uniwersytetami partnerskimi SEA-EU. Na wsparcie zostaną przyznane granty na delegacje służbowe w wysokości do 3000 euro. Projekt musi być realizowany z minimum jednym badaczem/wykładowcą z uczelni partnerskich SEA-EU. Wnioskodawcą może być wyłącznie początkujący pracownik naukowy zatrudniony na Uniwersytecie w Kilonii przez cały czas trwania projektu.

Działania kwalifikujące się do finansowania:

• Podróże wnioskodawcy z CAU do uniwersytetów partnerskich SEA-EU,
  • Podróże współwnioskodawców z uczelni partnerskich SEA-EU do CAU,
  • Zatrudnienie studentów/asystentów badawczych w CAU

Proces składania wniosków:

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy wraz z listem motywacyjnym należy przesłać do dr Jonathana Durgadoo (jdurgadoo@uv.uni-kiel.de) do dnia 30 września 2022 r. Złożony wniosek jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu naboru.

List motywacyjny

SEA-EU Seed Funding (CAU)
Dla młodych naukowców
Termin rejestracji