SEA-EU Seed Funding (CAU)

Nauka

馃嚛馃嚜 Stypendia wyjazdowe wspieraj膮ce wsp贸艂prac臋 pocz膮tkuj膮cych naukowc贸w i wyk艂adowc贸w.聽Biuro SEA-EU Uniwersytetu Christiana-Albrechta w Kilonii zaprasza do sk艂adania wniosk贸w o dofinansowanie projekt贸w, kt贸rych celem jest nawi膮zanie lub wzmocnienie wsp贸艂pracy w zakresie bada艅 i/lub nauczania pomi臋dzy uniwersytetami partnerskimi SEA-EU. Na wsparcie zostan膮 przyznane granty na delegacje s艂u偶bowe w wysoko艣ci do 3000 euro. Projekt musi by膰 realizowany z minimum jednym badaczem/wyk艂adowc膮 z uczelni partnerskich SEA-EU. Wnioskodawc膮 mo偶e by膰 wy艂膮cznie pocz膮tkuj膮cy pracownik naukowy zatrudniony na Uniwersytecie w Kilonii przez ca艂y czas trwania projektu.

Dzia艂ania kwalifikuj膮ce si臋 do finansowania:

• Podr贸偶e wnioskodawcy z CAU do uniwersytet贸w partnerskich SEA-EU,
  • Podr贸偶e wsp贸艂wnioskodawc贸w z uczelni partnerskich SEA-EU do CAU,
  • Zatrudnienie student贸w/asystent贸w badawczych w CAU

Proces sk艂adania wniosk贸w:

Wype艂niony i podpisany formularz zg艂oszeniowy wraz z listem motywacyjnym nale偶y przes艂a膰 do dr Jonathana Durgadoo (jdurgadoo@uv.uni-kiel.de) do dnia 30 wrze艣nia 2022 r. Z艂o偶ony wniosek jest r贸wnoznaczny z akceptacj膮 Regulaminu naboru.

Formularz zg艂oszeniowy

List motywacyjny

W SKR脫CIE

Co?