Professional Development Programme for Doctoral Researchers

Nauka

🧠 Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Professional Development Programme for Doctoral Researchers”, które odbędzie się 18 października 2022 roku. Wydarzenie skierowane jest do doktorantów i postdoców ze wszystkich dyscyplin z uczelni partnerskich European University of the Seas SEA-EU .

Jego celem jest pokazanie uczestnikom jak poprawnie tworzyć i składać wnioski o dofinansowanie projektów z UE, uwzględniając w nich koncepcję zaangażowania społecznego w badania oraz instytucje badawcze. By zarejestrować się na “Research Impact: involving stakeholders to improve funding success”nalezy wypełnić formularz. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację do 17 października 2022 r. do godziny 12.
📲 Szczegóły na stronie.

Professional Development Programme for Doctoral Researchers