Otwarte kursy online dla studentów kierunków morskich lub nauk o morzu

Nauka, Student

Darmowe kursy SEA-EU mają na celu wesprzeć wirtualną mobilność studentów studiów II stopnia, współpracę w międzynarodowym gronie oraz poszerzenie wiedzy na temat interdyscyplinarnych nauk o morzu.

Po pomyślnym ukończeniu modułu, w którym brana jest pod uwagę obecność i zdanie egzaminu końcowego, zostanie wydany certyfikat uczestnictwa obejmujący ECTS. W celu uznania ECTS na danym kierunku studiów Uniwersytetu Gdańskiego należy się skontaktować z władzami wydziału. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i przydzielana według kolejności zgłoszeń. Rejestracji należy dokonywać z maila w domenie ug.

Otwarty termin rejestracji

New Aspects of Meteorology and Oceanography: Carbon Cycling in a Changing Climate (5 ECTS) – szczegółowy opis tutaj

Prowadząca: Prof. Birgit Schneider and Dr. Malte Heinemann, Kiel University (CAU)

Termin: od 20 do 24 maja 2024, codziennie w godzinach 09:00-16:00

Rejestracja trwa do 25 marca  przez stronę.

Zakończony termin rejestracji

Supply Chain Management (9ECTS) – szczegółowy opis tutaj

Prowadząca: Dr. Ivana Quinto, University of Naples Parthenope (UPN)

Termin: od 4 marca do 5 czerwca 2024, zajęcia w poniedziałki i środy w godzinach 14:00-17:00

Rejestracja do 1 marca przez stronę.

Environmental Control Techniques (9ECTS) – szczegółowy opis tutaj

Prowadząca: Dr. Simona Di Fraia, University of Naples Parthenope (UPN)

Termin: od 4 marca do 7 czerwca 2024, zajęcia w poniedziałki i piątki (11:00-13:00) oraz środy (9:00-13:00)

Rejestracja do 1 marca  przez stronę.

Otwarte kursy online
Dla studentów II stopnia z nauk o morzu
Termin rekrutacji
W zależności od kursu