Międzynarodowa konferencja Being SEA-EU

Nauka, Pracownik Naukowy, Student

Drodzy naukowcy i studenci,

w imieniu partnerskich uczelni SEA-EU zachęcamy do udziału w międzynarodowej konferencji „Being SEA-EU”, której pierwsza edycja odbędzie się na Uniwersytecie Maltańskim w dniach od 10 do 12 czerwca 2024 roku. Abstrakty na wydarzenie można zgłaszać do 23 lutego br., autorzy najlepszych propozycji otrzymają dofinansowanie na stacjonarny udział w konferencji.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć badawczych oraz wymiany doświadczeń społeczności 9 uczelni zrzeszonych w sojuszu uczelni europejskich SEA-EU. Swoimi dokonaniami podzielą się studenci i naukowcy z Gdańska, Kadyksu, Brestu, Kilonii, Splitu, Malty, Algarve, Neapolu oraz Bodø. Ideą konferencji jest prezentacja wyników badań, ale także promowanie europejskich wartości oraz zrównoważonego rozwoju wpisanych w misje SEA-EU.

Abstrakty można zgłaszać w jednej z czterech kategorii tematycznych:

  • technologia, inżynieria, matematyka, medycyna/nauki o zdrowiu,
  • sztuka, nauki humanistyczne i społeczne (ekonomia, socjologia, antropologia itp.),
  • migracja i prawa człowieka,
  • kategoria interdyscyplinarna.

Organizatorzy przewidzieli możliwość zaprezentowania tematów w formie referatu (stacjonarnego/online), a także sesji posterowej. Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione przez Komitet Naukowy Konferencji. Wyjazdy i wystąpienia autorów najlepszych abstraktów zostaną sfinansowane ze środków projektu SEA-EU.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 lutego. UWAGA! Termin został wydłużony do 1 marca.

Szczegółowy opis wydarzenia oraz warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie: https://sea-eu.org/being-sea-eu-conference/

Zapraszamy do podzielenia się pasją do nauki!

W SKRÓCIE

Co?
Międzynarodowa konferencja Being SEA-EU
Dla kogo?
Dla naukowców i studentów UG
Termin zgłoszeń
Do 1 marca 2024 roku (wydłużony)
Termin konferencji
10-12 czerwca 2024 roku
Jak się zgłosić?
Przez stronę internetową