Marie Skłodowska-Curie Actions – Postdoctoral Fellowships 2021 (Uniwersytet Maltański)

Nauka, Pracownik Naukowy

🇫🇷 Tym razem do współpracy w ramach programu Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) zaprasza Uniwersytet Maltański. Propozycja jest skierowana do naukowców ze stopniem doktora i doświadczeniem nie dłuższym niż 8 lat od momentu jego uzyskania. Stypendium obejmuje dwuletnie wynagrodzenie, dodatek na mobilność, koszty badań i koszty ogólne dla instytucji przyjmującej. Wśród oferowanych dyscyplin badawczych znalazły się Economic Sciences, Environment and Geosciences, Information Science and Engineering, Life Sciences, Mathematics, Physics, Social Sciences and Humanities. Przed złożeniem wniosku należy się skontaktować z naukowcami z Malty prowadzącymi badania z danej dyscypliny. Więcej informacji tutaj.

⏰ Kandydaci powinni składać wnioski o dofinansowanie za pośrednictwem portalu Komisji Europejskiej. Nabór będzie trwał od 15 kwietnia 2021 do 15 września 2021 roku.

Marie Skłodowska-Curie Actions – Postdoctoral Fellowships 2021
Dla naukowców ze stopniem doktora i doświadczeniem nie dłuższym niż 8 lat od momentu jego uzyskania
Od 15 kwietnia do 15 września 2021 rok
Rozpoczęcie