Kurs Marine Data Literacy

Nauka, Student

💙 Ogłaszamy kolejny kurs dla studentów w ramach Blended Intensive Program (BIP)!
Jest to wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w projekcie Erasmus+, w ramach którego studenci mogą uczestniczyć w międzynarodowym programie organizowanym przez naukowców z kilku europejskich uczelni. BIP Marine Data Literacy jest pionierskim projektem, którego głównym celem jest podniesienie kompetencji w zakresie wyszukiwania, rozumienia i wykorzystania danych dotyczących środowiska morskiego. Zajęcia w formie wykładów i warsztatów będą prowadzone przez zespół ekspertów z uniwersytetów współpracujących w ramach SEA-EU (uczelni ze Splitu, Algarve, Brestu, Kadyksu, Gdańska, Kilonii i Malty). Przewidywana jest możliwość uzyskania punktów ECTS.

Kurs jest przeznaczony dla studentów studiów II stopnia oraz Szkół Doktorskich / Studiów Doktoranckich kierunków nauk o morzu lub środowisku. Udział jest finansowany ze środków programu Erasmus+.

Program składa się z dwóch części:

• zajęć online (październik – listopad 2023)
  • warsztatów stacjonarnych na Uniwersytecie w Splicie (2-10.12.2023)

Co zrobić by dołączyć do inicjatywy?

1. Skontaktować się z koordynatorką Marine Data Literacy na Uniwersytecie Gdańskim: dr Aleksandrą Dudkowską pod adresem aleksandra.dudkowska@ug.edu.pl.
  2. Po uzyskaniu zgody od koordynatorki wypełnić formularz rejestracji do 15 września.

📣 Szczegółowy opis kursu

Kurs Marine Data Literacy
Dla studentów studiów II stopnia oraz Szkół Doktorskich / Studiów Doktoranckich kierunków
Termin rejestracji