Kurs dla studentów Citizen Science

Nauka, Student

🇵🇱 Uniwersytet w Kilonii 🇩🇪 przygotował dla Was kolejne ciekawe szkolenie, tym razem z zakresu nauki obywatelskiej 👥📚! „Citizen Science – Research for and with the general public” to kurs online przeznaczony dla wszystkich studentów 🎓, niezależnie od kierunku! W trakcie spotkań trwających od października 2023 do lutego 2024 🗓️ będziecie mogli poznać koncept Citizen Science – czyli angażowania społeczeństwa w procesy badawcze 🔍, a także zaplanować oraz przeprowadzić własny projekt we współpracy z innymi studentami SEA-EU 🌊🧑‍🎓! Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, w międzynarodowym gronie, pod okiem mentora z Kiel Science Factory, a ukończenie kursu nagrodzone będzie 3 punktami ECTS ⭐️!
Termin zapisów mija 01.10.2023 ⏳❗️

Rejestracja
Registration form – SEA-EU shared course: Citizen Science – Research for and with the general public (google.com)

Kurs Citizen Science - Research for and with the general public