International Partners Day „Working as an Academic during the Pandemic”

Nauka, Pracownik Naukowy, Student

📚💻 Zapraszamy na drugą edycję konferencji International Partners Day, która odbędzie się online w dniu 21 stycznia 2022r. Tym razem spotykamy się pod hasłem „Working as an academic during the pandemic”, a naszym celem jest wymiana doświadczeń związanych ze zmianami w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych w środowisku akademickim w ostatnich dwóch latach. W programie warsztaty, sesja Q&A i ciekawe prelekcje. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim za pośrednictwem MS Teams. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego.

Chętnych zapraszamy do rejestracji udziału do końca grudnia przez formularz 📋 oraz wypełnienia zgody 🖊 na przetwarzanie danych osobowych. Podpisany i zeskanowany dokument należy wysłać pod adres oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

International Partners Day "Working as an Academic during the Pandemic"
Dla wszystkich zainteresowanych
Do 13 stycznia 2022