European Solidarity Corps – wolontariat w Breście/ Studies and Student Life Office

Student, Współpraca

🇫🇷 Mamy dla Was kolejną propozycję wolontariatu w Breście w ramach European Solidarity Corps! Tym razem poszukujemy osoby do Działu Studiów i Spraw Studenckich odpowiedzialnego za współpracę z zagranicznymi studentami przyjeżdżającymi na Uniwersytet Zachodniej Bretanii. Waszym głównym zadaniem w nowej pracy będzie promocja działań biura wśród społeczności UBO oraz organizacja wydarzeń kulturalnych oraz wszelkich dodatkowych inicjatyw.

Zatem jeśli macie zadatki na social ninje i mistrza organizacji, a Wasz angielski jest bez zarzutu to dołączcie do programu! Nie musicie się martwić o podróż, zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz kieszonkowe. Dodatkowo przysługuje Wam miesięczny dodatek w wysokości około 400 EUR i lekcje języka francuskiego.

⏰ Wolontariat jest planowany od października 2021 do czerwca 2022. Po więcej informacji zapraszamy na stronę. Na rejestrację macie czas do 25 maja.

Wolontariat w Dziale Studiów i Spraw Studenckich UBO
Dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego