European Solidarity Corps – wolontariat w Breście/ Sports Department

Student, Współpraca

🇫🇷 Razem z Uniwersytetem w Breście i European Solidarity Corps mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jeśli marzyliście o zagranicznym wolontariacie, kochacie sport, macie smykałkę do mediów społecznościowych i świetnie mówicie po angielsku to koniecznie czytajcie dalej!

Poszukujemy młodych, energicznych i kreatywnych osób chętnych do odbycia 9 miesięcznego wolontariatu w Centrum Sportu Uniwersytetu Zachodniej Bretanii we Francji. W ramach zadania będziecie odpowiedzialni m.in. za organizację zajęć i wydarzeń sportowych dla zagranicznych studentów UBO oraz promocję inicjatyw w mediach. Organizatorzy zadbają o Waszą podróż, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz miesięczny dodatek w wysokości około 400 EUR. Wolontariat jest planowany od września 2021 do maja 2022.

I jak Wam się podoba nasza propozycja? Więcej informacji znajdziecie tutaj.

⏰ Na podjęcie decyzji macie czas do 25 maja. Nie zapomnijcie się zarejestrować przez formularz.

Wolontariat w Centrum Sportu UBO
Dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego