Volunteering opportunity – Brest

Student

🇫🇷 Razem z Uniwersytetem w Breście i European Solidarity Corps mamy dla Was dwie propozycje nie do odrzucenia!

Jeśli marzyliście o zagranicznym wolontariacie, kochacie sport, macie smykałkę do mediów społecznościowych i świetnie mówicie po angielsku to koniecznie czytajcie dalej! Poszukujemy młodych, energicznych i kreatywnych osób chętnych do odbycia wolontariatu w Centrum Sportu Uniwersytetu Zachodniej Bretanii we Francji. W ramach zadania będziecie odpowiedzialni m.in. za organizację zajęć i wydarzeń sportowych dla zagranicznych studentów UBO oraz promocję inicjatyw w mediach. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Poszukujemy także osoby do Działu Studiów i Spraw Studenckich odpowiedzialnego za współpracę z zagranicznymi studentami przyjeżdżającymi na Uniwersytet Zachodniej Bretanii. Waszym głównym zadaniem w nowej pracy będzie promocja działań biura wśród społeczności UBO oraz organizacja wydarzeń kulturalnych oraz wszelkich dodatkowych inicjatyw. Zatem jeśli macie zadatki na social ninje i mistrza organizacji, a Wasz angielski jest bez zarzutu to dołączcie do programu! Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Organizatorzy zadbają o Waszą podróż, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz miesięczny dodatek w wysokości około 400 EUR. Wolontariat jest planowany od września 2022 do maja 2023.

Na podjęcie decyzji macie czas do 27 maja. Nie zapomnijcie się zarejestrować przez 2022-2023 Volunteering opportunities at Université de Bretagne Occidentale (univ-brest.fr) oraz About | European Youth Portal (europa.eu)

Volunteering opportunity
Dla wszystkich chętnych